Rolety okienne

Osłony okna pełnią wiele różnych funkcji. Pozwalają regulować dopływ światła a także ciepła do wnętrz. Stanowią też element dekoracyjny okna.

Niezmiennie od dawna ogromną popularnością cieszą się rolety materiałowe Łódź. Są to produkty bardzo wysokiej jakości odznaczające się wysoką ochroną przeciwsłoneczną.
Co jeszcze trzeba wiedzieć na temat rolet?
W roletach materiałowych stosuje się systemy kasetowe. Są one utworzone z aluminium, które odróżnia się trwałością, łatwością w czyszczeniu oraz atrakcyjnym wyglądem. Taka roleta wyposażona jest także w boczne prowadnice, zrobione z PCV, czyli polichlorku winylu. Polichlorek winylu odznacza się właściwościami użytkowymi, takimi jak trwałość czy odporność mechaniczna. Boczne prowadnice przytrzymują materiał w czasie opuszczania albo podnoszenia tkaniny, dzięki dzięki czemu utrzymana jest ona blisko przy szybie. Jeżeli już zatem zależy nam, by pomieszczenia w naszym domu wyróżniały się w pięknym dizajnem a także funkcjonalnymi osłonami, warto wybrać rolety wewnętrzne Łódź. Pomiędzy dostępnych rozwiązań dużą popularnością cieszą się rolety mini. Odznacza je bardzo łatwy montaż za pomocą zaczepów. Z kolei rolety wolnowiszące umożliwiają zasłonięcie dużych okien o znacznej szerokości. Rozstrzygnięciem, które zyskuje coraz większe grono wielbicieli, są rolety dzień noc Łódź, które charakteryzują się wykorzystaniem dwóch różnych materiałów, co umożliwia na sterowanie natężeniem światła w znacznie większym stopniu niż w przypadku tradycyjnych rolet.
Zobacz: rolety dzień noc Łódź.