Oferta pomocy drogowej

Stłuczka, wypadek lub awaria uniemożliwiająca dalszą jazdę samochodem może przytrafić się o każdej porze. Warto wówczas mieć kontakt do profesjonalistów, którzy zjawią się na miejscu, aby pomóc w transportowaniu auta, niezależnie od godziny. Tak właśnie funkcjonuje całodobowa pomoc drogowa Kraków.

Bez względu na godzinę staramy się być na miejscu tak szybko, jak to możliwe, by nieść pomoc osobom w potrzebie. Oferujemy nie tylko i wyłącznie profesjonalne holowanie, Kraków nie jest także jedynym terenem naszego działania. Gdzie jeszcze jesteśmy w stanie przyjechać i co oferujemy? W zakresie naszych usług znajduje się też laweta, Wieliczka jest drugą obok Krakowa miejscowością, gdzie można nas na prawdę często spotkać. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług?
Pomoc drogowa – Wieliczka, Kraków i okolice
Naszym celem jest niesienie pomocy klientom w potrzebie. Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług. Odbieramy telefony niezależnie od godziny, działamy 24 godziny na dobę 356 dni w roku i staramy się być na miejscu w mniej niż 30 minut. Pomagamy nie tylko w przypadku stłuczki, wypadku, czy także nagłej awarii. Wiemy, że na drodze może przytrafić się wręcz wszystko, dlatego oferujemy również dowóz paliwa, czy awaryjne odpalanie w sytuacji rozładowanego akumulatora. Pomagamy nie tylko samochodom osobowym, niemniej jednak również motocyklom! Skorzystanie z naszych usług jest dla kierowców opłacalne cenowo. Wydarzył ci się niespodziewany wypadek? Zadzwoń do nas i poczekaj na fachową pomoc.

Więcej informacji: holowanie Kraków.