Drukarki – wynajem

Urządzenia drukujące to obowiązkowy punkt na liście wyposażenia każdego biura. Bez nich w ogóle niemożliwa jest praca takiego miejsca. Osoby, którym zależy na jak najlepszym sprzęcie w ich miejscu pracy czy domowym biurze powinna zainteresować dzierżawa kserokopiarek Katowice.

W jej ramach można w atrakcyjnej cenie wynająć urządzenia firm HSM, Develop oraz Sharp. Produkty tych renomowanych producentów sprostają wymaganiom każdego klienta.
Kserokopiarki Katowice zostaną udostępnione nawet w ciągu pół godziny. Warunkiem jest jednak pomyślne dopełnienie formalności leasingowych. Jeśli dokumentacja z ZUS-u a także Urzędu Skarbowego wykaże istnienie zaległości płatniczych, trzeba liczyć się z decyzją negatywną. Okres leasingowania wynosi przynajmniej szesnaście miesięcy. W leasing można brać sprzęt fabrycznie nowy. Dostępne będą również urządzenia, które leasingowano już innym klientom. Niemniej dzięki fachowemu serwisowi zachowują one najlepszy możliwy stan techniczny.
Kserokopiarki Chorzów mogą również zostać kupione na wyłączną własność klientów. Dodatkowo możliwe jest nabycie wszelkich części zamiennych i materiałów eksploatycyjnych do nich. Sprzęt zarówno kupiony jak i poddany wynajmowi lub dzierżawie podlega fachowej pomocy technicznej. Obejmuje ona regularne przeglądy wykrywające wszelkie wady, oraz natychmiastową i kompleksową naprawę jakichkolwiek awarii.
Dzierżawa kserokopiarek Katowice od lat spotyka się z uznaniem każdego klienta. Dotyczy to także tych najbardziej wymagających.

Więcej: kserokopiarki Katowice.