Facet po 40

Wiele ludzi zastanawia się, jaki wiek jest na prawdę dobry dla mężczyzny? Badania prowadzone na reprezentacyjnej grupie mężczyzn wykazały, że to osoby po 40 -tym roku życia. Dlaczego? Co sprawia, że facet po 40 czuje się i wygląda dobrze?
Mężczyzna po 40 to człowiek świadomy samego siebie, wykształcony, z życiowym dorobkiem, ułożonym życiem osobistym, a równocześnie młody i pełen energii. Dla mężczyzn to zdecydowanie najlepszy okres w życiu.

Szalona młodość minęła, natomiast nadchodzi wiek średni, który ma jeszcze więcej atutów. Mężczyźni w takim wieku są fantastycznie atrakcyjni dla kobiet. Też wizualnie wyglądają lepiej, niż gdy byli młodsi. Czas dodaje panom męskości, co idealnie widzi płeć śliczna. Facet 40 plus zdaje sobie sprawę, że przed nim zdecydowanie najlepszy okres w życiu. Może wszystko. Czuje się dobrze, zazwyczaj jest spełniony, może pozwolić sobie na realizację marzeń i szaleństwa, na które nie było go stać uprzednio. Wyróżnikiem tego wieku jest też stabilizacja finansowa. Mężczyzna teraz życia odcina kupony od przeszłości i bardziej skupia się na sobie, swojej rodzinie czy także dostarczaniu sobie przyjemności. Może w końcu wypocząć i cieszyć się tym, co ma.
A osławione szaleństwa wieku średniego? To sposób na to, ażeby przeżyć coś niezwykłego i zwyczajnie cieszyć się życiem. Dla każdego jednak będą one oznaczały coś innego. Każdy mężczyzna jest inny, ma inne poglądy, osobowość, sposób bycia. Badania pokazują jednak, że mężczyzna po 40 dopiero zaczyna de facto żyć.

Więcej: facet 40 plus.